Udało Ci się dodzwonić?

Oceń rozmowę


Krótka informacja o rozmowe pozwoli innym pomóc w wyborze odpowiedniej firmy

Antykwariat Abecadło

Aktywność

Zakres działalności

Skup książek, Antykwariat, Skup podręczników

Punkty skupu

ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków (małopolskie)


Opis

Nie skupujemy podręczników szkolnych za wyjątkiem podręczników akademickich. Prowadzimy skup książek oraz innych towarów znajdujących się w naszej ofercie, na zasadzie zakupu gotówkowego oraz sprzedaż komisową (sprzedaż w imieniu klienta za prowizją). Preferujemy zakup gotówkowy. O zakupie, odrzuceniu, bądź przyjęciu towaru w komis, decydujemy indywidualnie, uwzględniając między innymi: rodzaj i stan przedmiotu, jego atrakcyjność handlową oraz preferencje Klienta. Towar pozostający w komisie stanowi nadal własność Klienta i może być przez niego wycofany ze sprzedaży na zasadach określonych w umowie.

Wszystkich Państwa pragnących sprzedać książki (lub inne materiały drukowane) zapraszamy do wizyty w antykwariacie lub przesłania nam za pomocą poczty elektronicznej listy pozycji przeznaczonych do sprzedaży (przynajmniej tytuł i okres wydania — podział na przed- i powojenne), celem dokonania wstępnej oceny (selekcji). W przypadku większych księgozbiorów (od kilkuset sztuk) możliwy jest odbiór bezpośrednio z domu klienta na terenie Krakowa i najbliższej okolicy. Prosimy o kontakt telefoniczny. Dalsze dojazdy realizujemy wyłącznie w przypadku bardzo dużych i wartościowych księgozbiorów.

Nie prowadzimy skupu drogą wysyłkową. Konieczna jest osobista wizyta w antykwariacie, poza przypadkiem zakupu u klienta.

Obszar działania

woj.małopolskie
  • Wszystkie miasta
Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę!

Formularz wyceny

Jak to działa?

1. Wysyłasz formularz

2. Otrzymujesz wyceny

3. Wybierasz ofertę

4. Sprzedajesz najszybciej!