ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH 9 ELEMENTÓW szt.

Nr #3078 Publiczna · 14-09-2020 19:12 · Poręba (śląskie)
ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH 9 ELEMENTÓW szt.
ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH 9 ELEMENTÓW szt.
ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH 9 ELEMENTÓW szt.

Kontakt ze sprzedawcą

LIDIA

502*** (pokaż numer telefonu)
Wyślij wiadomość
Udostępnij na Facebooku

Porady bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności.

Opis oferty

zestaw mebli kuchennych stylizowanych z drewnianymi frontami w kolorze średniego brązu. Tylne ściany mebli i boki wykonane są z płyty drewnopodobnej w nieco ciemniejszym odcieniu. W skład zestawu wchodzą :
- kredens - skadający się z dwóch głównych elementów: komody i nadstawki. Komoda posiada dwie praktyczne szafki (półka w środku) oddzielone rzędem trzech szuflad różnej wielkości. Wszystkie szuflady wysuwane są po metalowych prowadnicach HETTICH z cichym domykiem. Nadstawka składa się z przeszklonej ,ozdobnej witryny z dwoma drzwiczkami i drewnianą półeczką, a poniżej czteroma, małymi szufladkami. Po bokach są dwie szafki z trzema półkami i szufladką. Ozdobę kredensu stanowią : wykończeniowa listwa drewniana, tzw. wieniec, metalowo-porcelanowe uchwyty oraz marmurkowy jasno kremowy blat. Kredens i nadstawka połączone są ze sobą mimośrodami . Mebel posiada trwałą konstrukcję, funkcjonalne wnętrze oraz wspaniałą prezencję.
WYMIARY:wysokość: 208 cm,szerokość: 150 cm,głębokość:komoda: 60 cm , nadstawka : 33 cm.
- Szafki wiszące z półkami -szt. 4- o wymiarach :30x80cm , 60x80cm, 80x80cm, 60x80cm wykończone są identyczną jak kredens ozdobną listwą drewnianą .
- szafki stojące z półkami – szt. 3 mają wymiary : 30x80cm , 80x80cm (zlewozmywakowa), 60x80cm .
- okap -szer . 60cm.Drewno jest zadbane, błyszczące, bez rys i uszkodzeń, regularnie konserwowane. Noszą ślady normalnego używania.

Dane przedmiotu

NazwaZESTAW MEBLI KUCHENNYCH
Ilość9 ELEMENTÓW
TypDomowe
StanBardzo dobry