Popularne marki laptopów w Polsce

Polski rynek laptopów jest stosunkowo niewielki, ale rośnie, ponieważ coraz więcej osób kupuje laptopy, aby pracować w drodze. Popyt na laptopy w Polsce będzie rósł w 2020 roku wraz z dojrzewaniem rynku.

Rynek laptopów to najszybciej rozwijający się segment branży komputerowej. Laptopy stają się coraz bardziej popularne ze względu na ich mobilność i wygodę. Wiodący producenci laptopów to Apple, Dell, HP, Lenovo, Asus, Acer.

Laptopy Apple - prestiżowo, ale kosztownie

Apple to jedna z najdroższych marek laptopów na rynku. Posiada również szeroką gamę modeli do wyboru. MacBook Air jest jednym z jego najpopularniejszych modeli, ponieważ ma długą żywotność baterii i kosztuje mniej niż inne laptopy Apple. Wysoka cena wynika zarówno z ich eleganckiego wyglądu, jak i wysokiej jakości produktów. Laptopy Apple są również znane ze swojej kompatybilności z innymi produktami Apple, takimi jak iPhone i iPad, co czyni je doskonałym wyborem dla entuzjastów Apple.

Laptopy Apple są nie tylko drogie, ale także mają wysoką cenę w zakresie konserwacji. Te maszyny mogą być trudne do naprawienia, więc jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę, najlepiej kupić laptopa tańszej marki, takiej jak Dell lub HP.

Rozwiązania głównie dla firm, czyli laptopy Dell

Notebooki Dell to doskonały wybór dla użytkowników biznesowych, ponieważ oferują równowagę między wydajnością a przystępną ceną. Dell to jedna z najbardziej znanych marek laptopów, a jeśli szukasz laptopa, który poradzi sobie z codziennymi zadaniami w pracy bez rozbijania banku, Dell jest najlepszym rozwiązaniem.

Firma Dell udziela gwarancji na swoje laptopy następnego dnia roboczego. Jeśli przez pierwszy rok wystąpi jakikolwiek problem z laptopem, firma Dell wyśle technika do Twoich drzwi, aby go naprawić.

Laptopy HP - z czym to się je?

Biznesowe laptopy HP są wyposażone w szeroką gamę funkcji dostosowanych do potrzeb każdej firmy. Są trwałe i niezawodne, a jednocześnie lekkie i przenośne. HP to znana marka laptopów. Posiada szeroką gamę laptopów biznesowych dostosowanych do potrzeb różnych osób.

Laptopy HP zostały zaprojektowane tak, aby oferować najlepsze w swojej klasie funkcje i zapewniać użytkownikom wspaniałe wrażenia. Firma projektuje swoje produkty tak, aby były eleganckie, mocne i trwałe, dzięki czemu mogą być używane przez wiele lat.

Lenovo wiodącym dostawcą

Laptopy Lenovo są dobrze znane ze swojej trwałości, wydajności i długiego czasu pracy na baterii. Lenovo produkuje laptopy od lat 90., więc mieli sporo czasu na doskonalenie swojego rzemiosła. Laptopy Lenovo znane są ze swojej trwałości i jakości, a także z szerokiej gamy oferowanych modeli – od niedrogich po wysokiej klasy laptopy do gier.

Firma działa w branży od czasu jej założenia przez Liu Chuanzhi w 1984 roku. Lenovo rozrosło się i stało się największym na świecie producentem komputerów osobistych i jednym z wiodących dostawców laptopów na dzisiejszym rynku.

Gratka dla graczy, czyli laptopy Asus

Laptopy Asus są zbudowane z myślą o szybkości. Są wyposażone w potężną konfigurację sprzętową i najnowsze karty graficzne, aby zapewnić płynne działanie gier. Mają też wysokiej jakości ekrany, które poprawiają wrażenia z gry.

Laptopy Asus są przeznaczone dla graczy. Mają wiele funkcji, które ułatwiają graczom czerpanie przyjemności z ich gier. Niektóre z tych funkcji obejmują:

  • Klawiatury są podświetlana i mają skok klawiszy 1,8 mm
  • Wyświetlacze to często panele IPS o częstotliwości odświeżania 120 Hz
  • Laptopy posiadają system chłodzenia składający się z dwóch wentylatorów i trzech rurek cieplnych
  • Posiada również funkcję anti-ghostingu klawiatury, która pozwala graczom naciskać wiele klawiszy jednocześnie bez opóźnień lub opóźnień w czasie reakcji

Laptopy Acer, czyli równie dobrze, ale taniej!

Laptopy Acer to tańsza alternatywa dla zakupu laptopa. Nie są tak dobre jak te droższe, ale dadzą radę. Laptopy Acer są idealne dla tych, którzy chcą używać laptopa do podstawowych zadań, takich jak przeglądanie, sprawdzanie poczty e-mail i oglądanie filmów na YouTube.

Laptopy Acer cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ są dużo tańsze od innych marek. Acer oferuje szeroką gamę modeli, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Ceny wahają się w niższych przedziałach za konfigurację z danym procesorem. Możesz również znaleźć modele z ekranami dotykowymi, co czyni je jeszcze bardziej interesującymi!